Megtartotta éves közgyűlését a Vakok és Gyengénlátók Veszprém Megyei Egyesülete Tapolca és környéke csoportja. Lapunknak Gábor Istvánné, a helyi szervezet vezetője adott interjút. A közgyűlést hagyományosan a Kazinczy Ferenc Általános Iskola diákjainak szép és megható verses-dalos műsora színesítette - Idén már túl vagyunk az elnökségi ülésen és
