A tapolcai Verebélyi Zalán két aranyérmet szerzett februárban, a Kaposvár Kupán.

A tapolcai Verebélyi Zalán két aranyérmet nyert Kaposváron /Fotó: Keszthelyi Kiscápák SE/

Február harmadik hétvégéjén rendezték meg a Kaposvár Kupa 1. fordulóját, ahol a 2012-es születésű Verebélyi Zalán, a tapolcai Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola diákja, egyesülete, a Keszthelyi Kiscápák SE színeiben mérette meg magát. 50 m pille és 100 m gyors versenyszámokban nem talált legyőzőre, így ő hozhatta haza az aranyérmet. 100 m hátúszásban a negyedik, 50 m mellúszásban az ötödik helyen zárt. Edzője Szántó Kata. /Májer Edit/

A két első mellett még a negyedik és az ötödik helyen zárt  /Fotó: Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola/