A Tapolca VSE felnőtt férfi kézilabda csapata lejátszotta a korábban elmaradt mérkőzését a Bajnok DSE Nemesvámos II. csapata ellen idegenben.

Továbbra sem sikerül győzni a csapatnak Fotó: Havasi (archív)

Sajnos a tapolcai fiúknak most sem sikerült győzni, tizedik mérkőzésüket is elveszítették, ezzel továbbra is a tabella végén tanyáznak. Tölli Tamás a csapat edzője így értékelte a mérkőzést: – Már az indulásnál kiderült, hogy két rutinosabb, idősebb játékosunk betegség, sérülés miatt nem utazik velünk. A meccs 15. percéig az ellenfél 3-4 góllal vezetett, tudtuk magunkat tartani, azonban a 15. percben megsérült két játékosunk. Az egyiknek a bokája fordult ki, másik térdsérülést szenvedett. Nem maradt más, 15 éves gyerekeket kellett pályára küldenem. Sajnos ők még rutintalanok, nem tudtuk felvenni a versenyt. És így, nagyarányú vereségbe futottunk. Folytatjuk tovább a felkészülést, erősitést a következő mérkőzésre, ami 1 hónap múlva lesz. A betegek, sérültek reméljük felépülnek és teljes csapattal tudunk kiállni a mérkőzésre.

Eredmény:         Bajnok DSE Nemesvámos II. – TVSE       62-22