A Szociális és Egészségügyi Alapellátási Intézet épületének kerítése adományból és összefogással újult meg mostanra. Sikos Rita intézményvezető elmondta a Tapolcai médiának, nem mindennapi dolog volt, de nagy öröm volt, amikor a Provident Pénzügyi Rt munkatársai jelezték, hogy szívesen lefestenék a kerítést. - Izgatottan készítettük elő a munkát,
