2026/06/16

Április 30-án Tapolca mindhárom középiskolájának végzősei közös városi ballagási ünnepségen búcsúztak el intézményeiktől. A Fő téri eseményen, szülők, rokonok és pedagógusok mellett, a város képviselő-testületének tagjai, az önkormányzat vezető tisztségviselői és a térség országgyűlési képviselője is részt vett. A komoly tanulmányi megmérettetetés elött álló fiatalokat

Bővebben