Számíthatnak a város támogatására
Megtartotta éves közgyűlését a Vakok és Gyengénlátók Veszprém Megyei Egyesülete Tapolca és környéke csoportja. Lapunknak Gábor Istvánné, a helyi szervezet vezetője adott interjút. A közgyűlést hagyományosan a Kazinczy Ferenc Általános Iskola diákjainak szép és megható verses-dalos
Megtartotta éves közgyűlését a Vakok és Gyengénlátók Veszprém Megyei Egyesülete Tapolca és környéke csoportja. Lapunknak Gábor Istvánné, a helyi szervezet vezetője adott interjút.

A közgyűlést hagyományosan a Kazinczy Ferenc Általános Iskola diákjainak szép és megható verses-dalos műsora színesítette
– Idén már túl vagyunk az elnökségi ülésen és a küldött közgyűlésen is. Jövőre új vezetőséget választunk, akkortól én már nem szeretnék semmilyen tisztséget vállalni. 34 éve vagyok a tapolcai körzet vezetője, 20 évig voltam országos küldött, 30 évig elnökségi tag a megyénél – mondta az elnök, aki örömmel újságolta, hogy a város idén is támogatja az egyesületet, 150 ezer forintot kaptak és a rendezvények helyét is biztosítják számukra minden alkalommal. Egyesületi eseményeinken rendszeresen a Kazinczy Ferenc Általános Iskola diákjai adnak színvonalas műsort. Az idei évre is a tavalyihoz hasonló programokat tervez a 14 tagú és néhány pártoló taggal bíró érdekvédelmi szervezet. Ahogy az egyesület szinte minden fontos eseményén, Dobó Zoltán polgármester most is köszöntötte a jelenlévőket, illetve biztosította őket, hogy a város vezetése a jövőben is lehetősegeihez mérten segíti, támogatja az egyesület munkáját, céljait. /tbzs/


