2026/06/17

Három batsányis és két széchenyis középiskolai osztály indult el a „Lélekjelenlét az iskolában” címmel megvalósult, a korosztály mentálhigiénés fejlődését segítő és támogató versenyprogramban. Az ünnepélyes eredményhirdetést, amelyen bemutatták a diákok és segítőik által a program során készített videó anyagait, a TÁMK-ban tartották május 7-én, délelőtt.

Bővebben