A védőnők az anyatejjel tápláló édesanyákat köszöntötték a Tamási Áron Művelődési Központban pénteken. A város öt védőnői körzetébe tartozó, azon 42 édesanyának szólt a meghívás, akik az elmúlt másfél éves időszakban legalább fél éven át szoptatták újszülött gyermeküket. Szabóné Takács Mária védőnő verssel köszöntötte a meghívottakat A „Természetesen…
