Koncerttel ünnepelték a Zene világnapját a Járdányi Pál Zeneiskola pedagógusai és növendékei a Tamási Áron Művelődési Központban ma este. Megnyitó beszédében Haga Kálmán igazgató úgy fogalmazott, hogy ezen a napon együtt ünnepelhetünk valamit, amely mindannyiunk életét gazdagítja. -A zene nem csupán hangok egymásutánja, hanem híd ember
